DMS120085-Z6P-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
Φύλλα δεδομένων: DMS120085-Z6P-IC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DMS120085-Z6P-IC Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4883 pcs Φύλλο δεδομένων DMS120085-Z6P-IC.pdf
Βάρος 0.287 lb (130.18g) Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.83" L x 1.38" W x 1.81" H (72.0mm x 35.0mm x 46.0mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 10W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DMS120085Z6PIC
Q1957765
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Υποδοχή εισόδου Multi-Blade Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα 75% Λεπτομερής περιγραφή 12V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 850mA καλώδιο Μήκος 70.9" (1.80m)