CMS-15118D-L100
CUI, Inc.CUI, Inc.
CMS-15118D-L100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος SPEAKER 8 OHM 700MW TOP 91DB
Φύλλα δεδομένων: CMS-15118D-L100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMS-15118D-L100 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή SPEAKER 8 OHM 700MW TOP 91DB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55206 pcs Φύλλο δεδομένων CMS-15118D-L100.pdf
Τύπος Low Profile Λήξη Wire Leads
Τεχνολογία Magnetic Μέγεθος / Διαστάσεις 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Σχήμα Rectangular Σειρά CMS
Ακροαματικότητα - Ισχύς - Ονομαστική 700mW
Ισχύς - Max 1W Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 102-4343
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Μαγνήτης Nd-Fe-B
Υλικό - Cone Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Αντίσταση 8 Ohms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Εύρος συχνότητας 425Hz ~ 10kHz Συχνότητα - Αυτο Resonant 500Hz
Αποδοτικότητα - dBA 91.00 Αποτελεσματικότητα - Τύπος Sound Pressure Level (SPL)
Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 700mW/100mm Λεπτομερής περιγραφή 8 Ohms Low Profile Speaker 700mW 425Hz ~ 10kHz Top Rectangular 91dB