CMS-15118-25-SP
CUI, Inc.CUI, Inc.
CMS-15118-25-SP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT
Φύλλα δεδομένων: CMS-15118-25-SP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMS-15118-25-SP Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5937 pcs Φύλλο δεδομένων CMS-15118-25-SP.pdf
Τύπος General Purpose Λήξη Spring Type
Τεχνολογία Magnetic Μέγεθος / Διαστάσεις 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Σχήμα Rectangular Σειρά CMS
Ακροαματικότητα - Ισχύς - Ονομαστική 700mW
Ισχύς - Max 1W Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 102-4054
Υλικό - Μαγνήτης Nd-Fe-B Υλικό - Cone Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Αντίσταση 8 Ohms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.098" (2.50mm)
Εύρος συχνότητας 400Hz ~ 20kHz Συχνότητα - Αυτο Resonant 500Hz
Αποδοτικότητα - dBA 91.50 Αποτελεσματικότητα - Τύπος Sound Pressure Level (SPL)
Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 700mW/100mm Λεπτομερής περιγραφή 8 Ohms General Purpose Speaker 700mW 400Hz ~ 20kHz Top Rectangular 91.5dB