450T328F104A1A1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
450T328F104A1A1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος POT 100K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Φύλλα δεδομένων: 450T328F104A1A1.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 450T328F104A1A1 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή POT 100K OHM 1/2W CARBON LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58011 pcs Φύλλο δεδομένων 450T328F104A1A1.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας - Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα Round - 0.937" Dia x 0.445" H (23.80mm x 11.30mm) Σειρά 450
Περιστροφή 300° Resistive Υλικό Carbon
Αντίσταση (Ohms) 100k Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CT3064
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος 3/8-32
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Flatted ενεργοποιητή Μήκος 0.875" (22.23mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.250" (6.35mm)