450T328F103A1C1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
450T328F103A1C1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Φύλλα δεδομένων: 450T328F103A1C1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 450T328F103A1C1 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39624 pcs Φύλλο δεδομένων 450T328F103A1C1.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας - Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα Round - 0.937" Dia x 0.445" H (23.80mm x 11.30mm) Σειρά 450
Περιστροφή 320° Resistive Υλικό Carbon
Αντίσταση (Ohms) 10k Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CT3057
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, SPST 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος 3/8-32
Χτισμένο το διακόπτη Rotary, SPST Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Flatted ενεργοποιητή Μήκος 0.875" (22.23mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.250" (6.35mm)