270X232A504B1A1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
270X232A504B1A1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος POT 500K OHM 1/5W CARBON LINEAR
Φύλλα δεδομένων: 270X232A504B1A1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 270X232A504B1A1 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή POT 500K OHM 1/5W CARBON LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 39656 pcs Φύλλο δεδομένων 270X232A504B1A1.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης PC Pins, Board Locks
Συντελεστής θερμοκρασίας - Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα Round - 0.626" Dia x 0.375" H (15.9mm x 9.53mm) Σειρά 270
Περιστροφή 300° Resistive Υλικό Carbon
Αντίσταση (Ohms) 500k Ισχύς (Watts) 0.2W, 1/5W
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 270-XS8793
CT2210
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή 500k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.2W, 1/5W PC Pins, Board Locks
σινεμπλόκ Θέματος 1/4-32 Χτισμένο το διακόπτη None
Τύπος προσαρμογής Side Adjustment ενεργοποιητής Τύπος Round
ενεργοποιητή Μήκος 1.000" (25.40mm) ενεργοποιητή Διάμετρος 0.125" (3.18mm)