270X232A502B1B1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
270X232A502B1B1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος POT 5K OHM 1/4W CARBON LINEAR
Φύλλα δεδομένων: 270X232A502B1B1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 270X232A502B1B1 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή POT 5K OHM 1/4W CARBON LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35385 pcs Φύλλο δεδομένων 270X232A502B1B1.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης PC Pins, Board Locks
Συντελεστής θερμοκρασίας - Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα Round - 0.626" Dia x 0.375" H (15.9mm x 9.53mm) Σειρά 270
Περιστροφή 315° Resistive Υλικό Carbon
Αντίσταση (Ohms) 5k Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 270-XS8776
CT2226
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, SPST 1 Turn Carbon 0.25W, 1/4W PC Pins, Board Locks
σινεμπλόκ Θέματος 1/4-32 Χτισμένο το διακόπτη Rotary, SPST
Τύπος προσαρμογής Side Adjustment ενεργοποιητής Τύπος Round
ενεργοποιητή Μήκος 1.000" (25.40mm) ενεργοποιητή Διάμετρος 0.125" (3.18mm)