521-26-06-WH-014F
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE MOD COIL 6COND 14' PRE-CUT
Φύλλα δεδομένων: 521-26-06-WH-014F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 521-26-06-WH-014F Κατασκευαστής CNC Tech
Διαθέσιμη ποσότητα 15349 pcs Φύλλο δεδομένων 521-26-06-WH-014F.pdf
Gauge Wire 26 AWG θωράκιση Unshielded
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός αγωγοί 6
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος - Πηνίο ανασύρεται 4.43' (1.35m) Μήκος - Επέκταση πηνίου 14' (4.27m)
Μήκος - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα White Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 6 Conductor Modular Coil Cable White 14' (4.27m) μαέστρος Strand 7/0.0063"
μαέστρος Υλικό Copper, Bare Διάμετρος σπειρών 0.512" (13mm)
Πλάτος καλωδίου 0.267" (6.80mm) Τύπος καλωδίου Coil
Ύψος καλωδίου 0.097" (2.46mm)