521-26-06-WH-005F
CNC TechCNC Tech
CNC Tech
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE MOD COIL 6COND 5' PRE-CUT
Φύλλα δεδομένων: 521-26-06-WH-005F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 521-26-06-WH-005F Κατασκευαστής CNC Tech
Διαθέσιμη ποσότητα 31679 pcs Φύλλο δεδομένων 521-26-06-WH-005F.pdf
Gauge Wire 26 AWG θωράκιση Unshielded
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός αγωγοί 6
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος - Πηνίο ανασύρεται 1.77' (0.54m) Μήκος - Επέκταση πηνίου 5' (1.52m)
Μήκος - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα White Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 6 Conductor Modular Coil Cable White 5' (1.52m) μαέστρος Strand 7/0.0063"
μαέστρος Υλικό Copper, Bare Διάμετρος σπειρών 0.512" (13mm)
Πλάτος καλωδίου 0.267" (6.80mm) Τύπος καλωδίου Coil
Ύψος καλωδίου 0.097" (2.46mm)