511-26-08-WH-0014F
CNC TechCNC Tech
511-26-08-WH-0014F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CNC Tech
Περιγραφή προϊόντος CABLE MOD FLAT 8COND 14' PRE-CUT
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 511-26-08-WH-0014F Κατασκευαστής CNC Tech
Διαθέσιμη ποσότητα 21025 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 26 AWG θωράκιση Unshielded
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός αγωγοί 8
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος - Πηνίο ανασύρεται - Μήκος - Επέκταση πηνίου -
Μήκος 14.0' (4.30m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα White Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC)
μαέστρος Υλικό Copper, Bare Διάμετρος σπειρών -
Πλάτος καλωδίου 0.346" (8.80mm) Τύπος καλωδίου Straight
Ύψος καλωδίου 0.097" (2.46mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
511-28F
511-28F
Κατασκευαστές: API Delevan
Περιγραφή: FIXED IND 2UH 530MA 800 MOHM TH
Σε απόθεμα: 34903 pcs
Κατεβάστε: 511-28F.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: API Delevan
Περιγραφή: FIXED IND 1.6UH 610MA 600 MOHM
Κατεβάστε: 511-26F.pdf
RFQ
511-26-08-SV-0025F
511-26-08-SV-0025F
Κατασκευαστές: CNC Tech
Περιγραφή: CABLE MOD FLAT 8COND 25' PRE-CUT
Κατεβάστε:
511-26G
511-26G
Κατεβάστε: 511-26G.pdf
511-26J
511-26J
Κατεβάστε: 511-26J.pdf
Κατεβάστε:
511-26H
511-26H