511-26-08-BL-0025F
CNC TechCNC Tech
511-26-08-BL-0025F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CNC Tech
Περιγραφή προϊόντος CABLE MOD FLAT 8COND 25' PRE-CUT
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 511-26-08-BL-0025F Κατασκευαστής CNC Tech
Διαθέσιμη ποσότητα 13673 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 26 AWG θωράκιση Unshielded
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός αγωγοί 8
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος - Πηνίο ανασύρεται - Μήκος - Επέκταση πηνίου -
Μήκος 25.0' (7.62m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα Black Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC)
μαέστρος Υλικό Copper, Bare Διάμετρος σπειρών -
Πλάτος καλωδίου 0.346" (8.80mm) Τύπος καλωδίου Straight
Ύψος καλωδίου 0.097" (2.46mm)