511-26-06-BL-0025F
CNC TechCNC Tech
511-26-06-BL-0025F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CNC Tech
Περιγραφή προϊόντος CABLE MOD FLAT 6COND 25' PRE-CUT
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 511-26-06-BL-0025F Κατασκευαστής CNC Tech
Διαθέσιμη ποσότητα 16250 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 26 AWG θωράκιση Unshielded
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός αγωγοί 6
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος - Πηνίο ανασύρεται - Μήκος - Επέκταση πηνίου -
Μήκος 25.0' (7.62m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα Black Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC)
μαέστρος Υλικό Copper, Bare Διάμετρος σπειρών -
Πλάτος καλωδίου 0.267" (6.80mm) Τύπος καλωδίου Straight
Ύψος καλωδίου 0.097" (2.46mm)