511-26-04-WH-0025F
CNC TechCNC Tech
511-26-04-WH-0025F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CNC Tech
Περιγραφή προϊόντος CABLE MOD FLAT 4COND 25' PRE-CUT
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 511-26-04-WH-0025F Κατασκευαστής CNC Tech
Διαθέσιμη ποσότητα 22123 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 26 AWG θωράκιση Unshielded
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός αγωγοί 4
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος - Πηνίο ανασύρεται - Μήκος - Επέκταση πηνίου -
Μήκος 25.0' (7.62m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα White Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC)
μαέστρος Υλικό Copper, Bare Διάμετρος σπειρών -
Πλάτος καλωδίου 0.189" (4.80mm) Τύπος καλωδίου Straight
Ύψος καλωδίου 0.097" (2.46mm)