400F0-37-1-004S
CNC TechCNC Tech
400F0-37-1-004S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CNC Tech
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB RCPT 37POS STR IDC
Φύλλα δεδομένων: 400F0-37-1-004S.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 400F0-37-1-004S Κατασκευαστής CNC Tech
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS STR IDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31644 pcs Φύλλο δεδομένων 400F0-37-1-004S.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης 250V
Λήξη IDC, Ribbon Cable Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C)
Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated Σειρά -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1175-1850
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 37 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 1A