400F0-25-1-004S
CNC TechCNC Tech
400F0-25-1-004S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CNC Tech
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB RCPT 25POS STR IDC
Φύλλα δεδομένων: 400F0-25-1-004S.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 400F0-25-1-004S Κατασκευαστής CNC Tech
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 25POS STR IDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69361 pcs Φύλλο δεδομένων 400F0-25-1-004S.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης 250V
Λήξη IDC, Ribbon Cable Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B)
Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated Σειρά -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1175-1844
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 25 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Brass
Φόρμα Επικοινωνίας - Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Στυλ Connector D-Sub Χρώμα -
Backspace Spacing -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
400HFG1000MBN45X50
400HFG1000MBN45X50
Κατασκευαστές: Rubycon
Περιγραφή: CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Κατεβάστε: 400HFG1000MBN45X50.pdf
RFQ
400F0-15-1-00
400F0-15-1-00
Κατασκευαστές: CNC Tech
Περιγραφή: CONN D-SUB RCPT 15POS STR IDC
Κατεβάστε: 400F0-15-1-00.pdf
RFQ
Κατεβάστε: 400F0-25-1-00.pdf
400FMM
400FMM
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 400A 690VAC/500VDC