TDP10H1SBD1R
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V
Φύλλα δεδομένων: TDP10H1SBD1R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TDP10H1SBD1R
Αριθμός εξαρτήματος TDP10H1SBD1R Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39671 pcs Φύλλο δεδομένων TDP10H1SBD1R.pdf
Δυνάμενος να πλυθεί No Αξιολόγηση τάσης 24VDC
Στυλ λήξης Gull Wing Σειρά TDP
Πίσσα 0.050" (1.27mm), Half Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 1,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος 0.544" (13.82mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.161" (4.10mm) Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή 1,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount, Right Angle Piano Actuator 25mA 24VDC
τρέχουσα Αξιολόγηση 25mA Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy