TDP10H1SBD1
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V
Φύλλα δεδομένων: TDP10H1SBD1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TDP10H1SBD1
Αριθμός εξαρτήματος TDP10H1SBD1 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27899 pcs Φύλλο δεδομένων TDP10H1SBD1.pdf
Δυνάμενος να πλυθεί No Αξιολόγηση τάσης 24VDC
Στυλ λήξης Gull Wing Σειρά TDP
Πίσσα 0.050" (1.27mm), Half Συσκευασία Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 1,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος 0.544" (13.82mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.161" (4.10mm) Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή 1,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount, Right Angle Piano Actuator 25mA 24VDC
τρέχουσα Αξιολόγηση 25mA Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy