RTAC31S04M25NS
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY
Φύλλα δεδομένων: RTAC31S04M25NS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RTAC31S04M25NS Κατασκευαστής C&K
Διαθέσιμη ποσότητα 5443 pcs Φύλλο δεδομένων RTAC31S04M25NS.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 60V Τάση Αξιολόγηση - AC 60V
Στυλ λήξης Solder Lug Σειρά 3
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 10.20mm Dia Δύναμη λειτουργίας 5.099gfm
Αριθμός θέσεων 4 Αριθμός πόλων ανά Deck 1
Αριθμός Decks 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Ο δείκτης σταματά Fixed Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Rotary Switch 4 Position SP4T 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount Βάθος Πίσω από τον πίνακα 18.70mm
τρέχουσα Αξιολόγηση 150mA (AC/DC) Επαφή Χρονισμός Non-Shorting (BBM)
Επικοινωνία Υλικό Brass Επικοινωνία Finish Silver
Κύκλωμα ανά Deck SP4T Γωνία Πέτα 30°
ενεργοποιητής Τύπος Round (6mm Dia), Slotted ενεργοποιητή Μήκος 25.00mm