RTAC30206B06AD25S
C&KC&K
RTAC30206B06AD25S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY 6POS 150MA 60V
Φύλλα δεδομένων: RTAC30206B06AD25S.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RTAC30206B06AD25S Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH ROTARY 6POS 150MA 60V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4172 pcs Φύλλο δεδομένων RTAC30206B06AD25S.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 60V Τάση Αξιολόγηση - AC 60V
Στυλ λήξης Solder Lug Σειρά RTA
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 10.20mm Dia Αλλα ονόματα *RTAC30206B06AD25S
RTAC30206B06AD25S-ND
Y20A00129FP
Δύναμη λειτουργίας 5.099gfm Αριθμός θέσεων 6
Αριθμός πόλων ανά Deck 2 Αριθμός Decks 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ο δείκτης σταματά Fixed
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Rotary Switch 6 Position DP6T 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount
Βάθος Πίσω από τον πίνακα 18.70mm τρέχουσα Αξιολόγηση 150mA (AC/DC)
Επαφή Χρονισμός Non-Shorting (BBM) Επικοινωνία Υλικό Brass
Επικοινωνία Finish Silver Κύκλωμα ανά Deck DP6T
Γωνία Πέτα 30° ενεργοποιητής Τύπος Round (5.9mm Dia)
ενεργοποιητή Μήκος 25.00mm