PTS645SM43TR LFS
C&KC&K
PTS645SM43TR LFS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Φύλλα δεδομένων: PTS645SM43TR LFS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTS645SM43TR LFS Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5179 pcs Φύλλο δεδομένων PTS645SM43TR LFS.pdf
Στυλ λήξης PC Pin διακόπτη Ταξίδια -
Λειτουργία διακόπτη Off-Mom Σειρά PTS645
Συσκευασία Tape & Box (TB) Περίγραμμα 6.00mm x 6.00mm
Αλλα ονόματα CKN9108TB Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 60°C
Δύναμη λειτουργίας 160gf τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 100,000 Cycles
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Φωτισμός Non-Illuminated Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 0.05A @ 12VDC
Κύκλωμα SPST-NO ενεργοποιητής Τύπος Standard
ενεργοποιητή Προσανατολισμού Top Actuated ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Μήκος ενεργοποιητή, Δεξιά γωνία - Έδρανο Ύψος από το PCB, κάθετο 4.30mm