| Αριθμός εξαρτήματος | PTS645SM43-2 LFS | Κατασκευαστής | C&K |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1061274 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Στυλ λήξης | PC Pin | διακόπτη Ταξίδια | - |
| Λειτουργία διακόπτη | Off-Mom | Σειρά | PTS645 |
| Συσκευασία | Bulk | Περίγραμμα | 6.00mm x 6.00mm |
Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 60°C |
| Δύναμη λειτουργίας | 160gf | τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | μηχανική ζωή | 100,000 Cycles |
| Προστασία Ingress | - | Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) | - |
| Φωτισμός τύπο, το χρώμα | - | Φωτισμός | Non-Illuminated |
| Χαρακτηριστικά | - | Λεπτομερής περιγραφή | Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole |
| Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης | 0.05A @ 12VDC | Κύκλωμα | SPST-NO |
| ενεργοποιητής Τύπος | Standard | ενεργοποιητή Προσανατολισμού | Top Actuated |
| ενεργοποιητή Υλικό | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 | Μήκος ενεργοποιητή, Δεξιά γωνία | - |
| Έδρανο Ύψος από το PCB, κάθετο | 4.30mm |