8121SHAV2GE
C&KC&K
8121SHAV2GE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Φύλλα δεδομένων: 8121SHAV2GE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8121SHAV2GE
Αριθμός εξαρτήματος 8121SHAV2GE Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7738 pcs Φύλλο δεδομένων 8121SHAV2GE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Τύπος Standard Στυλ λήξης PC Pin
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά 8020
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 6.35mm Dia Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *8121SHAV2GE
8121SHAV2GE-ND
CKN1625
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 75°C
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Tactile Feedback ηλεκτρική ζωή 60,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Right Angle, Vertical, Rear τρέχουσα Αξιολόγηση 1A (AC/DC)