8121SH9V4GE
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Φύλλα δεδομένων: 8121SH9V4GE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 8121SH9V4GE
Αριθμός εξαρτήματος 8121SH9V4GE Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12774 pcs Φύλλο δεδομένων 8121SH9V4GE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Τύπος Standard Στυλ λήξης PC Pin
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά 8020
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις - Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 75°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά Tactile Feedback
ηλεκτρική ζωή 60,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPDT Standard Through Hole
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A (AC/DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap White