1203M2S3AV2QE2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1203M2S3AV2QE2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1203M2S3AV2QE2 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11679 pcs Φύλλο δεδομένων 1203M2S3AV2QE2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης PC Pin διακόπτη Ταξίδια 2.16mm
Λειτουργία διακόπτη On-Off-On Σειρά 1000
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 65°C
Δύναμη λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle, Vertical
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Χαρακτηριστικά Black Actuator, Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch DPDT Through Hole, Right Angle, Vertical τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC/DC)
Επαφή Χρονισμός Not Specified Επικοινωνία Υλικό Copper
Επικοινωνία Finish Silver Κύκλωμα DPDT
ενεργοποιητής Τύπος Standard ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA), Nylon
ενεργοποιητή Μήκος 4.72mm