1203M2S3AV2GE1
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1203M2S3AV2GE1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1203M2S3AV2GE1 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH SLIDE DPDT 6A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12896 pcs Φύλλο δεδομένων 1203M2S3AV2GE1.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης PC Pin διακόπτη Ταξίδια 2.16mm
Λειτουργία διακόπτη On-Off-On Σειρά 1000
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα *1203M2S3AV2GE1
1203-M2-S3-AV2-G-E-1
1203-M2-S3-AV2GE1
Q692866
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 65°C Δύναμη λειτουργίας -
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC/DC) Επαφή Χρονισμός Not Specified
Επικοινωνία Υλικό Copper Επικοινωνία Finish Gold
Κύκλωμα DPDT ενεργοποιητής Τύπος Standard
ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA), Nylon ενεργοποιητή Μήκος 4.72mm