SS-5-800MA-AP
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SS-5-800MA-AP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: SS-5-800MA-AP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SS-5-800MA-AP
Αριθμός εξαρτήματος SS-5-800MA-AP Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 99823 pcs Φύλλο δεδομένων SS-5-800MA-AP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" L x 0.169" W x 0.329" H (8.50mm x 4.30mm x 8.35mm)
Σειρά SS-5 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 4.21
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.118 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 800mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CQC, cULus, EK-MARK, SEMKO, VDE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SS-5-5A-BK
SS-5-5A-BK
Περιγραφή: FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC RAD
Σε απόθεμα: 71519 pcs
Κατεβάστε: SS-5-5A-BK.pdf
RFQ
SS-5-630MA-BK
SS-5-630MA-BK
Περιγραφή: FUSE BOARD MNT 630MA 250VAC RAD
Κατεβάστε: SS-5-630MA-BK.pdf
RFQ
SS-5-F-2-T
SS-5-F-2-T
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: SWITCH SNAP ACT SPST-NC 5A 125V