SS-5-60MA-AP
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 60MA RADIAL BOX
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SS-5-60MA-AP
Αριθμός εξαρτήματος SS-5-60MA-AP Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 60MA RADIAL BOX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 78037 pcs Φύλλο δεδομένων
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia x 0.337" H (8.50mm x 8.55mm) Σειρά -