SPJ-4E250
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SPJ-4E250
Περιγραφή προϊόντος FUSE 250A 1KV RADIAL BEND
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SPJ-4E250
Αριθμός εξαρτήματος SPJ-4E250 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 250A 1KV RADIAL BEND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4077 pcs Φύλλο δεδομένων
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.181" Dia x 0.760" L (4.60mm x 19.30mm) Σειρά Semitron™ SPJ