SPJ-4E100
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SPJ-4E100
Περιγραφή προϊόντος FUSE 100A 1KV RADIAL BEND
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SPJ-4E100
Αριθμός εξαρτήματος SPJ-4E100 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE 100A 1KV RADIAL BEND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5542 pcs Φύλλο δεδομένων
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.181" Dia x 0.760" L (4.60mm x 19.30mm) Σειρά Semitron™ SPJ