PTS12066V100
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PTS12066V100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 6V 1A 1206
Φύλλα δεδομένων: PTS12066V100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PTS12066V100
Αριθμός εξαρτήματος PTS12066V100 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή PTC RESET FUSE 6V 1A 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 343767 pcs Φύλλο δεδομένων PTS12066V100.pdf
Τάσης - Max 6V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 300ms Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm) Σειρά PolyTron™, PTS1206
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 210 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 65 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), Concave Αλλα ονόματα 283-3142-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1A Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 1.8A Τρέχουσες - Max 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1A εγκρίσεις cURus, TUV