PTS120630V012
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PTS120630V012 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 30V 120MA 1206
Φύλλα δεδομένων: PTS120630V012.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PTS120630V012
Αριθμός εξαρτήματος PTS120630V012 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή PTC RESET FUSE 30V 120MA 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 457995 pcs Φύλλο δεδομένων PTS120630V012.pdf
Τάσης - Max 30V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 200ms Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm) Σειρά PolyTron™, PTS1206
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 6 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 1.4 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), Concave Αλλα ονόματα 283-3134-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 120mA Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 290mA Τρέχουσες - Max 100A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 120mA εγκρίσεις cURus, TUV