PB-5R0V474
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PB-5R0V474 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος CAP 470MF -20% +80% 5V T/H
Φύλλα δεδομένων: PB-5R0V474.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PB-5R0V474
Αριθμός εξαρτήματος PB-5R0V474 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή CAP 470MF -20% +80% 5V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4897 pcs Φύλλο δεδομένων PB-5R0V474.pdf
Τάση - Ονομαστική 5V Ανοχή -20%, +80%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.681" L x 0.354" W (17.30mm x 9.00mm)
Σειρά PowerStor PB Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 283-2513
526-2513-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
μόλυβδος Απόσταση 0.465" (11.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1 Ohm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 470mF (EDLC) Supercapacitor 5V Radial, Can 1 Ohm @ 100Hz 1000 Hrs @ 70°C χωρητικότητα 470mF