PB-5R0V104
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PB-5R0V104 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
Φύλλα δεδομένων: PB-5R0V104.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PB-5R0V104
Αριθμός εξαρτήματος PB-5R0V104 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή CAP 100MF -20% +80% 5V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4763 pcs Φύλλο δεδομένων PB-5R0V104.pdf
Τάση - Ονομαστική 5V Ανοχή -20%, +80%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.445" L x 0.236" W (11.30mm x 6.00mm)
Σειρά PowerStor PB Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 283-2512
526-2512-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
μόλυβδος Απόσταση 0.287" (7.30mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4 Ohm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 100mF (EDLC) Supercapacitor 5V Radial, Can 4 Ohm @ 100Hz 1000 Hrs @ 70°C χωρητικότητα 100mF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PB-507
PB-507
Κατασκευαστές: Global Specialties
Περιγραφή: ANLG/DGTL DESIGN TRAINER DESKTOP
Σε απόθεμα: 105 pcs
Κατεβάστε: PB-507.pdf
RFQ
PB-505LAB
PB-505LAB
Σε απόθεμα: 140 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
PB-5R0V104-R
PB-5R0V104-R