MLVB04V18C0R5
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MLVB04V18C0R5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 105V 0402
Φύλλα δεδομένων: MLVB04V18C0R5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLVB04V18C0R5
Αριθμός εξαρτήματος MLVB04V18C0R5 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή VARISTOR 105V 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 885742 pcs Φύλλο δεδομένων MLVB04V18C0R5.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 105V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 90V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 120V Σειρά MLVB
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα 283-2999-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 18V
Ενέργεια - Λεπτομερής περιγραφή 105V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 0.5pF @ 1MHz