MLVA06V26C100
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MLVA06V26C100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 31V 30A 0603
Φύλλα δεδομένων: MLVA06V26C100.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MLVA06V26C100
Αριθμός εξαρτήματος MLVA06V26C100 Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή VARISTOR 31V 30A 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4865 pcs Φύλλο δεδομένων MLVA06V26C100.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 31V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 24.8V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 37.2V Σειρά MLVA
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα 283-2998-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 26V
Μέγιστη AC Volts 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 0.10J Λεπτομερής περιγραφή 31V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 30A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 100pF @ 1MHz