FWH-020A6FR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWH-020A6FR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC
Φύλλα δεδομένων: FWH-020A6FR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FWH-020A6FR
Αριθμός εξαρτήματος FWH-020A6FR Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3948 pcs Φύλλο δεδομένων FWH-020A6FR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm)
Σειρά FWH Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cartridge, Non-Standard
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 75
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 20A
Τάξη - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50kA
εγκρίσεις CE, CSA, UR εφαρμογές Electrical, Industrial
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FWH-1000A
FWH-1000A
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 1KA 500VAC CYL
Σε απόθεμα: 107 pcs
Κατεβάστε: FWH-1000A.pdf
RFQ
FWH-010A6FR
FWH-010A6FR
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 10A 500VAC 3AB 3AG