FWH-016A6FR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 16A 500VAC 3AB 3AG
Φύλλα δεδομένων: FWH-016A6FR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FWH-016A6FR
Αριθμός εξαρτήματος FWH-016A6FR Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CERAMIC 16A 500VAC 3AB 3AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4328 pcs Φύλλο δεδομένων FWH-016A6FR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 500V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm)
Σειρά FWH Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Τήξη I²t 48
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
τρέχουσα Αξιολόγηση 16A Χρώμα -