ECL155-15E
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 15A 15.5KVAC CYL
Φύλλα δεδομένων: 1.ECL155-15E.pdf2.ECL155-15E.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 67 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 67 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECL155-15E
Αριθμός εξαρτήματος ECL155-15E Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 15A 15.5KVAC CYL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ECL155-15E.pdf2.ECL155-15E.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 15.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις 0.763" L x 0.118" W (19.38mm x 3.00mm)
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 15A