ECL155-150E
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 150A 15.5KVAC CYL
Φύλλα δεδομένων: 1.ECL155-150E.pdf2.ECL155-150E.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 31 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 31 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECL155-150E
Αριθμός εξαρτήματος ECL155-150E Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 150A 15.5KVAC CYL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ECL155-150E.pdf2.ECL155-150E.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 15.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις 0.827" L x 0.118" W (21.00mm x 3.00mm)
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 150A