ECL055-65E
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 65A 5.5KVAC CYL
Φύλλα δεδομένων: 1.ECL055-65E.pdf2.ECL055-65E.pdf3.ECL055-65E.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 92 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 92 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECL055-65E
Αριθμός εξαρτήματος ECL055-65E Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 65A 5.5KVAC CYL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ECL055-65E.pdf2.ECL055-65E.pdf3.ECL055-65E.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 5.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις 0.645" L x 0.118" W (16.38mm x 3.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 65A