ECL055-600E
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 600A 5.5KVAC CYL
Φύλλα δεδομένων: 1.ECL055-600E.pdf2.ECL055-600E.pdf3.ECL055-600E.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 21 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 21 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECL055-600E
Αριθμός εξαρτήματος ECL055-600E Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 600A 5.5KVAC CYL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ECL055-600E.pdf2.ECL055-600E.pdf3.ECL055-600E.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 5.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις 0.827" L x 0.118" W (21.00mm x 3.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 600A