ECL055-20E
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 20A 5.5KVAC CYL
Φύλλα δεδομένων: 1.ECL055-20E.pdf2.ECL055-20E.pdf3.ECL055-20E.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 101 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 101 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECL055-20E
Αριθμός εξαρτήματος ECL055-20E Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 20A 5.5KVAC CYL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 101 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ECL055-20E.pdf2.ECL055-20E.pdf3.ECL055-20E.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 5.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις 0.645" L x 0.118" W (16.38mm x 3.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 20A
Τάξη E Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 63kA
εγκρίσεις - εφαρμογές Transformer Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ECL055-125E
ECL055-125E
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 125A 5.5KVAC CYL
Σε απόθεμα: 54 pcs
Κατεβάστε: ECL055-125E.pdf
RFQ
Περιγραφή: FUSE CARTRIDGE 300A 5.5KVAC CYL