ECL055-150E
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CARTRIDGE 150A 5.5KVAC CYL
Φύλλα δεδομένων: 1.ECL055-150E.pdf2.ECL055-150E.pdf3.ECL055-150E.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 54 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 54 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECL055-150E
Αριθμός εξαρτήματος ECL055-150E Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CARTRIDGE 150A 5.5KVAC CYL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ECL055-150E.pdf2.ECL055-150E.pdf3.ECL055-150E.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 5.5kV Μέγεθος / Διαστάσεις 0.645" L x 0.118" W (16.38mm x 3.00mm)
Σειρά - Χρόνος απόκρισης -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Cylindrical, Blade Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Bolt
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 150A