BSPM3208WYG
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BSPM3208WYG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 208V 40KA MOD PLUG-IN
Φύλλα δεδομένων: 1.BSPM3208WYG.pdf2.BSPM3208WYG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 306 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 306 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BSPM3208WYG
Αριθμός εξαρτήματος BSPM3208WYG Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή VARISTOR 208V 40KA MOD PLUG-IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 306 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BSPM3208WYG.pdf2.BSPM3208WYG.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 208V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module, Plug-In Terminal Block
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C Αριθμός Κυκλωμάτων 3
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη AC Volts 550V Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια -
Λεπτομερής περιγραφή 208V 40kA Varistor 3 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block Τρέχουσα - Επιτάχυνση 40kA