BSPM3150TNC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 120V 40KA MOD PLUG-IN
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 438 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 438 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BSPM3150TNC
Αριθμός εξαρτήματος BSPM3150TNC Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή VARISTOR 120V 40KA MOD PLUG-IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 438 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 120V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module, Plug-In Terminal Block
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη AC Volts 150V Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια -
Λεπτομερής περιγραφή 120V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block Τρέχουσα - Επιτάχυνση 40kA