BSPM1A75D100LVR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 40KA MODULE PLUG-IN
Φύλλα δεδομένων: BSPM1A75D100LVR.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 626 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 626 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BSPM1A75D100LVR Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Διαθέσιμη ποσότητα 626 pcs Φύλλο δεδομένων BSPM1A75D100LVR.pdf
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module, Plug-In Terminal Block Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 100V
Μέγιστη AC Volts 75V Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks