BSPM1A48D60LVR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 25KA MODULE PLUG-IN
Φύλλα δεδομένων: BSPM1A48D60LVR.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 650 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 650 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BSPM1A48D60LVR Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Διαθέσιμη ποσότητα 650 pcs Φύλλο δεδομένων BSPM1A48D60LVR.pdf
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module, Plug-In Terminal Block Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 60V
Μέγιστη AC Volts 48V Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks