BK/GDB-80MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GDB-80MA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: BK/GDB-80MA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BK/GDB-80MA
Αριθμός εξαρτήματος BK/GDB-80MA Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17158 pcs Φύλλο δεδομένων BK/GDB-80MA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά GDB Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Αλλα ονόματα 283-2404
BK-GDB-80MA
BK/GDB-80
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 0.0012 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 5 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 80mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A