BK/GDB-63MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GDB-63MA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: BK/GDB-63MA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BK/GDB-63MA
Αριθμός εξαρτήματος BK/GDB-63MA Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18963 pcs Φύλλο δεδομένων BK/GDB-63MA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά GDB Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Αλλα ονόματα 283-2403
BK-GDB-63MA
BK/GDB-63
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 0.00057 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 12.5 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 63mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A