BK/GDB-40MA
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/GDB-40MA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: BK/GDB-40MA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BK/GDB-40MA
Αριθμός εξαρτήματος BK/GDB-40MA Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16085 pcs Φύλλο δεδομένων BK/GDB-40MA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά GDB Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Αλλα ονόματα 283-2401
BK-GDB-40MA
BK/GDB-40
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 0.00011 Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 25 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 40mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A